Skaltum
Recent Ratings
Check out Skaltum's...
85 50% | The Matrix (1999) - Rated 25 Nov 2014 |
10 3% | Sunrise (1927) - Rated 25 Nov 2014 |
90 80% | Thor: The Dark World (2013) - Rated 25 Nov 2014 |
85 50% | Thor (2011) - Rated 25 Nov 2014 |
80 26% | The Dark Knight (2008) - Rated 25 Nov 2014 |
75 19% | Contact (1997) - Rated 25 Nov 2014 |
50 11% | Star Trek: Nemesis (2002) - Rated 25 Nov 2014 |
90 80% | Star Trek (2009) - Rated 25 Nov 2014 |
90 80% | Man of Steel (2013) - Rated 25 Nov 2014 |
85 50% | Primer (2004) - Rated 25 Nov 2014 |