slyslacov

slyslacov
Movie Buff - 104 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2017

more Recent Ratings

Check out slyslacov's...

80 57% The Searchers (1956) - Rated 12 Dec 2017
70 42% The Shop Around the Corner (1940) - Rated 12 Dec 2017
80 57% Autumn Sonata (1978) - Rated 12 Dec 2017
55 26% Changeling (2008) - Rated 12 Dec 2017
75 49% High and Low (1963) - Rated 12 Dec 2017
85 67% Taxi Driver (1976) - Rated 12 Dec 2017
75 49% Red River (1948) - Rated 12 Dec 2017
35 13% Waterworld (1995) - Rated 12 Dec 2017
80 57% Munich (2005) - Rated 12 Dec 2017
10 3% The Green Mile (1999) - Rated 12 Dec 2017