solarina

solarina
Movie Buff - 173 Film Ratings
Member Since: 26 Dec 2015

more Recent Ratings

Check out solarina's...

92 85% The Man from Earth (2007) - Rated 06 Oct 2016
92 85% 11.22.63 (2016) - Rated 06 Oct 2016
90 78% Mr. Nobody (2009) - Rated 27 Dec 2015
100 98% Game of Thrones (2011) - Rated 27 Dec 2015
99 96% The Walking Dead (2010) - Rated 27 Dec 2015
95 91% Lost (2004) - Rated 27 Dec 2015
92 85% The Last Man on Earth (2015) - Rated 27 Dec 2015
90 78% Inside Amy Schumer (2013) - Rated 27 Dec 2015
93 87% Master of None (2015) - Rated 27 Dec 2015
95 91% Louis C.K.: Shameless (2007) - Rated 27 Dec 2015