sophistikat

sophistikat
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 87% Poldark (2015) - Rated 12 Dec 2017
85 87% The Big Sick (2017) - Rated 12 Dec 2017
70 32% Lars and the Real Girl (2007) - Rated 12 Dec 2017
80 71% Skyfall (2012) - Rated 12 Dec 2017
85 87% Pretty Woman (1990) - Rated 12 Dec 2017
75 51% Atomic Blonde (2017) - Rated 12 Dec 2017
78 58% For Your Eyes Only (1981) - Rated 12 Dec 2017
70 32% Juno (2007) - Rated 12 Dec 2017
70 32% The Proposal (2009) - Rated 12 Dec 2017
60 14% The Help (2011) - Rated 12 Dec 2017