Spendar89

spendar89
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 05 Jul 2017
Location: USA

more Recent Ratings

Check out Spendar89's...

80 66% 22 Jump Street (2014) - Rated 05 Jul 2017
80 66% Mystic River (2003) - Rated 05 Jul 2017
60 40% Old School (2003) - Rated 05 Jul 2017
60 40% Traffic (2000) - Rated 05 Jul 2017
80 66% The Big Lebowski (1998) - Rated 05 Jul 2017
90 90% Minority Report (2002) - Rated 05 Jul 2017
80 66% Trainspotting (1996) - Rated 05 Jul 2017
40 16% I, Robot (2004) - Rated 05 Jul 2017
90 90% Goodfellas (1990) - Rated 05 Jul 2017
70 48% Taxi Driver (1976) - Rated 05 Jul 2017