Spudaniel

spudaniel
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 22 Oct 2017
Location: Jamaica

more Recent Ratings

Check out Spudaniel's...

70 52% Biutiful (2010) - Rated 29 Jul 2022
"I really enjoyed this film's depiction of Pathos. Very enriching."
80 76% A Coffee in Berlin (2012) - Rated 24 Dec 2018
80 76% Oldboy (2003) - Rated 23 Dec 2018
90 95% An Oversimplification of Her Beauty (2012) - Rated 19 Nov 2018
80 76% The Godfather (1972) - Rated 19 Nov 2018
70 52% Gone Girl (2014) - Rated 19 Nov 2018
60 23% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 19 Nov 2018
60 23% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 19 Nov 2018
50 4% Bruce Almighty (2003) - Rated 19 Nov 2018
60 23% The Theory of Everything (2014) - Rated 19 Nov 2018