stelkf

stelkf
Movie Buff - 253 Film Ratings
Member Since: 09 Jan 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 87% Only Murders in the Building (2021) - Rated 16 Apr 2022
80 87% Our Flag Means Death (2022) - Rated 16 Apr 2022
52 48% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 16 Apr 2022
98 96% Ted Lasso (2020) - Rated 05 Sep 2021
78 82% 9 to 5 (1980) - Rated 20 Dec 2020
82 89% Community (2009) - Rated 28 Nov 2020
82 89% Queer Eye (2018) - Rated 15 Feb 2020
65 63% Perfect Harmony (2019) - Rated 15 Feb 2020
56 55% His Girl Friday (1940) - Rated 20 Jan 2020
70 72% On the Basis of Sex (2018) - Rated 20 Jan 2020