suncoup

Bio: I like weird stuff, I teach science, and I live hanging out with my kids, sailing, playing music, reading, and writing.
Check out suncoup's...
75 14% | L.A. Confidential (1997) - Feb 24, 2019 |
95 83% | Back to the Future Part III (1990) - Feb 23, 2019 |
90 62% | Arrival (2016) - Feb 23, 2019 |
95 83% | From Russia with Love (1963) - Feb 23, 2019 |
85 36% | Horrible Bosses (2011) - Feb 23, 2019 |
80 22% | Bowling for Columbine (2002) - Feb 23, 2019 |
90 62% | Cinema Paradiso (1988) - Feb 23, 2019 |
100 96% | What's Eating Gilbert Grape (1993) - Feb 23, 2019 |
90 62% | The Wizard of Oz (1939) - Feb 23, 2019 |
80 22% | Wedding Crashers (2005) - Feb 23, 2019 |