supernova.r0
Recent Ratings
Check out supernova.r0's...
74 74% | The Terminator (1984) - Rated 01 Feb 2020 |
75 80% | A Separation (2011) - Rated 01 Feb 2020 |
73 69% | Uncut Gems (2019) - Rated 01 Feb 2020 |
84 90% | Memories of Murder (2003) - Rated 01 Feb 2020 |
74 74% | Dallas Buyers Club (2013) - Rated 01 Feb 2020 |
64 52% | Ad Astra (2019) - Rated 01 Feb 2020 |
88 97% | Paprika (2006) - Rated 01 Feb 2020 |
75 80% | On the Waterfront (1954) - Rated 01 Feb 2020 |
26 23% | The Maze Runner (2014) - Rated 01 Feb 2020 |
43 33% | Argo (2012) - Rated 01 Feb 2020 |