TacoAvenger

tacoavenger
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 12 Sep 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 95% Princess Mononoke (1997) - Rated 14 Aug 2007
85 60% Robin Hood (1973) - Rated 14 Aug 2007
41 18% Silent Hill (2006) - Rated 14 Aug 2007
85 60% Something's Gotta Give (2003) - Rated 14 Aug 2007
95 95% The Jungle Book (1967) - Rated 14 Aug 2007
75 40% Octopussy (1983) - Rated 14 Aug 2007
90 84% Finding Nemo (2003) - Rated 14 Aug 2007
67 35% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 14 Aug 2007
76 42% Cast Away (2000) - Rated 14 Aug 2007
63 28% The Terminal (2004) - Rated 14 Aug 2007