tezcan94

tezcan94
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 10 Dec 2019
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 75% Moneyball (2011) - Rated 25 Sep 2023
89 43% Knives Out (2019) - Rated 25 Sep 2023
88 31% Doubt (2008) - Rated 23 Sep 2023
91 75% The Help (2011) - Rated 23 Sep 2023
92 86% Green Book (2018) - Rated 23 Sep 2023
91 75% Gone Girl (2014) - Rated 24 Dec 2022
92 86% Warrior (2011) - Rated 24 Dec 2022
90 59% The Kid Detective (2020) - Rated 29 Oct 2022
93 93% Fallo! (2003) - Rated 27 Oct 2022
90 59% Sherlock (2010) - Rated 27 Oct 2022