TheCriticGuy
Bio: I am a hopelessly romantic freelancer, gamer, and movie aficionado.
Recent Ratings
Check out TheCriticGuy's...
100 0% | Final Destination 5 (2011) - Rated 29 May 2014 |
90 0% | Aliens (1986) - Rated 29 May 2014 |
98 0% | Candyman: Farewell to the Flesh (1995) - Rated 29 May 2014 |
100 0% | Saw (2004) - Rated 29 May 2014 |
90 0% | Tourist Trap (1979) - Rated 29 May 2014 |
100 0% | Seedpeople (1992) - Rated 29 May 2014 |
100 0% | Friday the 13th (1980) - Rated 29 May 2014 |
100 0% | Hostel (2005) - Rated 29 May 2014 |
100 0% | Puppet Master (1989) - Rated 28 May 2014 |
100 0% | American Gothic (1988) - Rated 28 May 2014 |