tingle23

tingle23
Movie Buff - 281 Film Ratings
Member Since: 05 Dec 2012
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 96% Gravity (2013) - Rated 16 Oct 2013
80 82% Snatch (2000) - Rated 16 Oct 2013
80 82% Rush (2013) - Rated 03 Oct 2013
85 89% Shutter Island (2010) - Rated 03 Oct 2013
73 75% Mud (2013) - Rated 25 May 2013
90 96% The Big Lebowski (1998) - Rated 31 Jan 2013
85 89% Django Unchained (2012) - Rated 31 Jan 2013
87 94% The Master (2012) - Rated 31 Jan 2013
65 48% Lincoln (2012) - Rated 31 Jan 2013
86 92% 25th Hour (2002) - Rated 31 Jan 2013