tjmann95
Recent Ratings
Check out tjmann95's...
88 83% | The Shape of Water (2017) - Rated 02 Aug 2022 |
90 90% | The Devil Wears Prada (2006) - Rated 27 Jul 2022 |
88 83% | Midnight in Paris (2011) - Rated 11 Feb 2022 |
55 6% | Don't Look Up (2021) - Rated 28 Jan 2022 |
88 83% | No Country for Old Men (2007) - Rated 28 Jan 2022 |
93 95% | O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 28 Jan 2022 |
85 67% | Chernobyl (2019) - Rated 30 Apr 2021 |
77 34% | Punch-Drunk Love (2002) - Rated 30 Apr 2021 |
88 83% | Westworld (2016) - Rated 29 Apr 2021 |
93 95% | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 29 Apr 2021 |