Uuniversal
Recent Ratings
Check out Uuniversal's...
80 72% | Open Your Eyes (1997) - Rated 15 Jan 2015 |
80 72% | Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 15 Jan 2015 |
85 97% | The Imitation Game (2014) - Rated 15 Jan 2015 |
75 45% | Black Swan (2010) - Rated 15 Jan 2015 |
60 27% | Police Academy (1984) - Rated 15 Jan 2015 |
50 15% | Little Miss Sunshine (2006) - Rated 15 Jan 2015 |
80 72% | The Hunt (2012) - Rated 15 Jan 2015 |
80 72% | Interstellar (2014) - Rated 15 Jan 2015 |
80 72% | District 9 (2009) - Rated 15 Jan 2015 |
50 15% | Freddy's Dead: The Final Nightmare (1991) - Rated 15 Jan 2015 |