valeib

valeib
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 04 Mar 2014
Location: Chile

more Recent Ratings

30 5% Independence Day (1996) - Rated 04 Mar 2014
85 50% Invictus (2009) - Rated 04 Mar 2014
80 38% The Diving Bell and the Butterfly (2007) - Rated 04 Mar 2014
88 59% Before Midnight (2013) - Rated 04 Mar 2014
65 12% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 04 Mar 2014
75 31% The King's Speech (2010) - Rated 04 Mar 2014
30 5% Donnie Darko (2001) - Rated 04 Mar 2014
90 74% A Beautiful Mind (2001) - Rated 04 Mar 2014
88 59% Gran Torino (2008) - Rated 04 Mar 2014
90 74% Wicker Park (2004) - Rated 04 Mar 2014