voodootapes
Movie Buff - 243 Film Ratings
Member Since: 30 Aug 2016
Location: Gennes, Pays de la Loire, France
Age: 31
Bio: FEED ME WIERD THINGS
Recent Ratings
Check out voodootapes's...
85 62% | Kinds of Kindness (2024) - Rated 11 Nov 2024 |
80 43% | Shutter Island (2010) - Rated 13 Aug 2024 |
80 43% | Phantom Thread (2017) - Rated 25 Feb 2024 |
75 29% | Poor Things (2023) - Rated 25 Feb 2024 |
85 62% | The Tale of the Princess Kaguya (2014) - Rated 24 Apr 2023 |
85 62% | Grave of the Fireflies (1988) - Rated 24 Apr 2023 |
60 10% | Nocturnal Animals (2016) - Rated 24 Apr 2023 |
90 82% | Boogie Nights (1997) - Rated 04 Apr 2023 |
75 29% | Doodlebug (1997) - Rated 04 Apr 2023 |
75 29% | Dunkirk (2017) - Rated 04 Apr 2023 |