YakaMOZ22

yakamoz22
Flick Fan - 74 Film Ratings
Member Since: 27 Apr 2023
Location: Eskisehir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 64% Castaway on the Moon (2009) - Rated 03 Jan 2024
"Acting & Casting - 11/15 Presentation and Development of Characters - 12/15 Story and Story Presentation - 12/15 Visual Quality - 7/10 Creativity - 5/5 Execution - 6/10 Pacing and Lenght - 4/5 Music and Theme - 4/5 Sound and Visual Quality, Cinematography - 7/10 Directing - 7/10"
59 15% Child's Play (2019) - Rated 13 Oct 2023
"Acting & Casting - 10/15 Presentation and Development of Characters - 7/15 Story and Story Presentation - 6/15 Visual Quality - 7/10 Creativity - 3/5 Execution - 5/10 Pacing and Lenght - 4/5 Music and Theme - 4/5 Sound and Visual Quality, Cinematography - 7/10 Directing - 6/10"
63 24% Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem (2023) - Rated 12 Oct 2023
"Acting & Casting - 10/15 Presentation and Development of Characters - 8/15 Story and Story Presentation - 7/15 Visual Quality - 8/10 Creativity - 4/5 Execution - 6/10 Pacing and Lenght - 4/5 Music and Theme - 4/5 Sound and Visual Quality, Cinematography - 6/10 Directing - 6/10"
63 24% Cult of Chucky (2017) - Rated 01 Oct 2023
"Acting & Casting - 9/15 Presentation and Development of Characters - 9/15 Story and Story Presentation - 5/15 Visual Quality - 8/10 Creativity - 4/5 Execution - 7/10 Pacing and Lenght - 4/5 Music and Theme - 3/5 Sound and Visual Quality, Cinematography - 7/10 Directing - 7/10"
68 39% Curse of Chucky (2013) - Rated 01 Oct 2023
"Acting & Casting - 10/15 Presentation and Development of Characters - 9/15 Story and Story Presentation - 8/15 Visual Quality - 7/10 Creativity - 3/5 Execution - 8/10 Pacing and Lenght - 5/5 Music and Theme - 4/5 Sound and Visual Quality, Cinematography - 7/10 Directing - 7/10"
56 14% Seed of Chucky (2004) - Rated 29 Sep 2023
"Acting & Casting - 10/15 Presentation and Development of Characters - 9/15 Story and Story Presentation - 8/15 Visual Quality - 6/10 Creativity - 3/5 Execution - 5/10 Pacing and Lenght - 3/5 Music and Theme - 1/5 Sound and Visual Quality, Cinematography - 5/10 Directing - 6/10"
61 20% Bride of Chucky (1998) - Rated 29 Sep 2023
"Acting & Casting - 8/15 Presentation and Development of Characters - 8/15 Story and Story Presentation - 7/15 Visual Quality - 7/10 Creativity - 3/5 Execution - 7/10 Pacing and Lenght - 4/5 Music and Theme - 5/5 Sound and Visual Quality, Cinematography - 6/10 Directing - 6/10"
54 12% Child's Play 3 (1991) - Rated 29 Sep 2023
"Acting & Casting - 8/15 Presentation and Development of Characters - 7/15 Story and Story Presentation - 7/15 Visual Quality - 7/10 Creativity - 1/5 Execution - 4/10 Pacing and Lenght - 4/5 Music and Theme - 4/5 Sound and Visual Quality, Cinematography - 6/10 Directing - 6/10"
64 27% Child's Play 2 (1990) - Rated 29 Sep 2023
"Acting & Casting - 9/15 Presentation and Development of Characters - 6/15 Story and Story Presentation - 8/15 Visual Quality - 7/10 Creativity - 5/5 Execution - 6/10 Pacing and Lenght - 5/5 Music and Theme - 4/5 Sound and Visual Quality, Cinematography - 7/10 Directing - 7/10"
72 49% Child's Play (1988) - Rated 29 Sep 2023
"Acting & Casting - 9/15 Presentation and Development of Characters - 8/15 Story and Story Presentation - 11/15 Visual Quality - 7/10 Creativity - 5/5 Execution - 8/10 Pacing and Lenght - 5/5 Music and Theme - 4/5 Sound and Visual Quality, Cinematography - 7/10 Directing - 8/10"