yvrchris

yvrchris
Film Freak - 626 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2015
Location: Canada

more Recent Ratings

Check out yvrchris's...

40 30% King Kong (2005) - Rated 16 Jan 2016
33 21% Romy and Michele's High School Reunion (1997) - Rated 16 Jan 2016
70 77% The Equalizer (2014) - Rated 16 Jan 2016
50 41% Reality Bites (1994) - Rated 16 Jan 2016
60 59% Splash (1984) - Rated 16 Jan 2016
37 26% Conspiracy Theory (1997) - Rated 16 Jan 2016
16 8% Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Rated 16 Jan 2016
29 17% Volcano (1997) - Rated 16 Jan 2016
68 73% The Gods Must Be Crazy (1980) - Rated 16 Jan 2016
22 12% Batman & Robin (1997) - Rated 16 Jan 2016