Zedward

zedward
Movie Buff - 229 Film Ratings
Member Since: 17 Aug 2022
Location: Dundalk, MD, USA

more Recent Ratings

68 9% Donnie Darko (2001) - Rated 22 Aug 2022
75 49% Serenity (2005) - Rated 22 Aug 2022
70 15% Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 22 Aug 2022
75 49% Battlestar Galactica (2004) - Rated 22 Aug 2022
78 77% The Dark Knight (2008) - Rated 22 Aug 2022
78 77% Homeland (2011) - Rated 22 Aug 2022
80 87% Ghost World (2001) - Rated 22 Aug 2022
75 49% A Christmas Story (1983) - Rated 22 Aug 2022
75 49% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 18 Aug 2022
75 49% Kubo and the Two Strings (2016) - Rated 18 Aug 2022