zika1938
Recent Ratings
Check out zika1938's...
73 46% | Bad Boys for Life (2020) - Rated 14 Feb 2020 |
60 26% | Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn (2020) - Rated 14 Feb 2020 |
65 30% | Dolittle (2020) - Rated 14 Feb 2020 |
12 0% | Cats (2019) - Rated 14 Feb 2020 |
84 71% | Jumanji: The Next Level (2019) - Rated 14 Feb 2020 |
70 39% | Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker (2019) - Rated 14 Feb 2020 |
56 22% | Bombshell (2019) - Rated 14 Feb 2020 |
85 74% | 1917 (2019) - Rated 14 Feb 2020 |
67 33% | Frozen II (2019) - Rated 14 Feb 2020 |
24 5% | Maleficent: Mistress of Evil (2019) - Rated 14 Feb 2020 |