![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
6footeskimo | |
![]() |
Movie Buff - 161 Films Ranked
Member Since: Jan 18, 2009
Location: UK
|

| 80 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Jul 04, 2009 |
| 85 | West Side Story (1961) - Jul 04, 2009 |
| 80 | TransAmerica (2005) - Jul 04, 2009 |
| 70 | Bring It On (2000) - Jul 04, 2009 |
| 75 | The Karate Kid (1984) - Jul 04, 2009 |
| 60 | Rush Hour (1998) - Jul 04, 2009 |
| 85 | Patch Adams (1998) - Jan 24, 2009 |
| 81 | Bill and Ted's Bogus Journey (1991) - Jan 24, 2009 |
| 88 | Donnie Darko (2001) - Jan 24, 2009 |
| 82 | The Land Before Time (1988) - Jan 24, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |