![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Doctormirk | |
![]() |
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Jun 15, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 94 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Apollo 13 (1995) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 19 | Battlefield Earth (2000) - Aug 13, 2007 |
| 81 | The Beach (2000) - Aug 13, 2007 |
| 88 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
| 86 | Black Hawk Down (2001) - Aug 13, 2007 |
| 88 | The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007 |
| 87 | The Bourne Supremacy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 99 | Braveheart (1995) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |