Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
MrPink
Movie Buff - 144 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Location: Louisiana, USA
Recent Rankings
70 The Jackal (1997) - Jul 26, 2008
63 Friday Night Lights (2004) - Jul 26, 2008
70 Rambo (2008) - Jul 26, 2008
83 Fight Club (1999) - Jul 26, 2008
84 The Incredibles (2004) - Jul 26, 2008
60 Armageddon (1998) - Jul 26, 2008
58 Rush Hour (1998) - Jul 26, 2008
65 The Sixth Sense (1999) - Jul 26, 2008
75 Being John Malkovich (1999) - Jul 26, 2008
60 Any Given Sunday (1999) - Jul 26, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with MrPink. Why not go rank more films, then come back and check it out again?