Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
TheDeek
Cinema Addict - 1150 Films Ranked
Member Since: Aug 3, 2008
Location: Kelowna, BC, Canada
Message Sent!
500 characters left
Bio: http://www.last.fm/user/TheDeek
Recent Rankings
88 The Red Shoes (1948) - Aug 12, 2010
70 Splice (2010) - Aug 12, 2010
72 The Other Guys (2010) - Aug 12, 2010
89 Inception (2010) - Aug 12, 2010
84 Winter's Bone (2010) - Aug 12, 2010
64 The Kids Are All Right (2010) - Aug 12, 2010
84 Toy Story 3 (2010) - Aug 12, 2010
62 Despicable Me (2010) - Aug 12, 2010
68 Harry Brown (2009) - May 23, 2010
71 Please Give (2010) - May 10, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with TheDeek. Why not go rank more films, then come back and check it out again?