alaaaa

alaaaa
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 01 Oct 2010
Location: tabriz, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 92% A Beautiful Mind (2001) - Rated 01 Oct 2010
70 47% Inglourious Basterds (2009) - Rated 01 Oct 2010
70 47% National Treasure (2004) - Rated 01 Oct 2010
30 2% Final Destination 3 (2006) - Rated 01 Oct 2010
60 26% The Truman Show (1998) - Rated 01 Oct 2010
70 47% Public Enemies (2009) - Rated 01 Oct 2010
90 97% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 01 Oct 2010
80 76% K-PAX (2001) - Rated 01 Oct 2010
80 76% Iron Man (2008) - Rated 01 Oct 2010
70 47% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 01 Oct 2010