![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
arwulf | |
![]() |
Movie Buff - 204 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
|

| 10 | Psycho (1960) - Aug 23, 2009 |
| 90 | The Fifth Element (1997) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Aug 19, 2009 |
| 50 | Ocean's Twelve (2004) - Aug 19, 2009 |
| 80 | The NeverEnding Story (1984) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Patch Adams (1998) - Aug 19, 2009 |
| 90 | Finding Neverland (2004) - Aug 19, 2009 |
| 45 | The Scorpion King (2002) - Aug 19, 2009 |
| 70 | From Hell (2001) - Aug 19, 2009 |
| 65 | Twister (1996) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |