![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
caracalla | |
![]() |
Movie Buff - 114 Films Ranked
Member Since: Sep 16, 2010
Location: Turkey
|

| 80 | Toy Story (1995) - Sep 16, 2010 |
| 61 | I, Robot (2004) - Sep 16, 2010 |
| 40 | The Waterboy (1998) - Sep 16, 2010 |
| 76 | Shaun of the Dead (2004) - Sep 16, 2010 |
| 79 | Jaws (1975) - Sep 16, 2010 |
| 86 | The Truman Show (1998) - Sep 16, 2010 |
| 87 | Goodfellas (1990) - Sep 16, 2010 |
| 82 | Aliens (1986) - Sep 16, 2010 |
| 68 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Sep 16, 2010 |
| 70 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Sep 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |