Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jesus Camp
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dhull
Movie Buff - 191 Films Ranked
Member Since: Feb 24, 2009
Location: Springfield, MO, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 Glengarry Glen Ross (1992) - May 26, 2009
74 Zelig (1983) - May 26, 2009
90 Transformers (2007) - May 26, 2009
75 Men in Black II (2002) - May 26, 2009
89 Life of Brian (1979) - May 26, 2009
88 Toy Story 2 (1999) - Feb 26, 2009
89 Ratatouille (2007) - Feb 26, 2009
78 Analyze This (1999) - Feb 26, 2009
72 WarGames (1983) - Feb 26, 2009
70 The Pacifier (2005) - Feb 26, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dhull. Why not go rank more films, then come back and check it out again?