![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
dnzrdm | |
![]() |
Movie Buff - 288 Films Ranked
Member Since: Aug 22, 2010
Location: çanakkale, 17100, Turkey
|

| 95 | Liar Liar (1997) - Sep 06, 2010 |
| 85 | Die Hard: With a Vengeance (1995) - Sep 06, 2010 |
| 90 | The Full Monty (1997) - Sep 06, 2010 |
| 70 | Rocky V (1990) - Sep 06, 2010 |
| 65 | The Man in the Iron Mask (1998) - Sep 06, 2010 |
| 75 | Space Jam (1996) - Sep 06, 2010 |
| 70 | Leaving Las Vegas (1995) - Sep 06, 2010 |
| 75 | Tomorrow Never Dies (1997) - Sep 06, 2010 |
| 85 | Dumb and Dumber (1994) - Sep 06, 2010 |
| 45 | Wild Wild West (1999) - Sep 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |