![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
graf1k | |
![]() |
Film Freak - 649 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | They Live (1988) - Aug 21, 2008 |
| 88 | Ravenous (1999) - Aug 20, 2008 |
| 75 | Rules of Engagement (2000) - Aug 20, 2008 |
| 84 | The Proposition (2005) - Aug 20, 2008 |
| 82 | All the President's Men (1976) - Aug 20, 2008 |
| 10 | Batman & Robin (1997) - Aug 20, 2008 |
| 25 | Fantastic Four (2005) - Aug 20, 2008 |
| 50 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Aug 20, 2008 |
| 65 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Aug 20, 2008 |
| 10 | Wild Wild West (1999) - Aug 20, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |