jermd1990

jermd1990
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 22 Dec 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 0% Reservoir Dogs (1992) - Rated 22 Dec 2008
100 0% Being John Malkovich (1999) - Rated 22 Dec 2008
90 0% The Matrix (1999) - Rated 22 Dec 2008
100 0% Fight Club (1999) - Rated 22 Dec 2008
100 0% Donnie Darko (2001) - Rated 22 Dec 2008
100 0% Happiness (1998) - Rated 22 Dec 2008
95 0% Pulp Fiction (1994) - Rated 22 Dec 2008
80 0% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 22 Dec 2008
100 0% American Psycho (2000) - Rated 22 Dec 2008
80 0% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 22 Dec 2008