![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
myfajahas400 | |
![]() |
Movie Buff - 163 Films Ranked
Member Since: Aug 17, 2010
Location: Pelham, Ontario, Canada
|
|
Bio: I like movies.
| |

| 60 | A Nightmare on Elm Street (1984) - Apr 17, 2011 |
| 55 | A Nightmare on Elm Street (2010) - Apr 17, 2011 |
| 74 | Blazing Saddles (1974) - Apr 17, 2011 |
| 87 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Apr 17, 2011 |
| 80 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Apr 17, 2011 |
| 85 | JFK (1991) - Apr 17, 2011 |
| 87 | Rango (2011) - Apr 17, 2011 |
| 80 | Limitless (2011) - Apr 17, 2011 |
| 2 | G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Apr 17, 2011 |
| 73 | A Christmas Carol (2009) - Apr 17, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |