![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
osiris23343 | |
![]() |
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Jan 10, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Donnie Darko (2001) - Jan 10, 2009 |
| 65 | Van Helsing (2004) - Jan 10, 2009 |
| 80 | Transformers (2007) - Jan 10, 2009 |
| 91 | Fight Club (1999) - Jan 10, 2009 |
| 40 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Jan 10, 2009 |
| 70 | Ocean's Eleven (2001) - Jan 10, 2009 |
| 88 | The Breakfast Club (1985) - Jan 10, 2009 |
| 90 | The Departed (2006) - Jan 10, 2009 |
| 18 | Twilight (2008) - Jan 10, 2009 |
| 93 | The Bank Job (2008) - Jan 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |