![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
panzer | |
![]() |
Movie Buff - 413 Films Ranked
Member Since: Mar 5, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 68 | Take Me Home Tonight (2011) - Jan 19, 2012 |
| 79 | Drag Me to Hell (2009) - Nov 18, 2011 |
| 84 | 50/50 (2011) - Nov 14, 2011 |
| 72 | Dumb and Dumber (1994) - Oct 13, 2011 |
| 85 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Oct 13, 2011 |
| 77 | Lethal Weapon (1987) - Oct 13, 2011 |
| 74 | Get Shorty (1995) - Oct 13, 2011 |
| 80 | Matchstick Men (2003) - Oct 10, 2011 |
| 74 | Forgetting Sarah Marshall (2008) - Oct 09, 2011 |
| 71 | The Karate Kid (1984) - Oct 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |