Afrofogey

afrofogey
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 29 Oct 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: AfroTraditionalist. South Carolina. New England.

more Recent Ratings

95 91% Once Upon a Time in America (1984) - Rated 29 Oct 2016
40 1% The Disappearance of Haruhi Suzumiya (2010) - Rated 29 Oct 2016
90 83% Back to the Future (1985) - Rated 29 Oct 2016
80 51% Tomorrow Never Dies (1997) - Rated 29 Oct 2016
77 32% Coneheads (1993) - Rated 29 Oct 2016
78 34% Wedding Crashers (2005) - Rated 29 Oct 2016
80 51% Uncle Buck (1989) - Rated 29 Oct 2016
85 71% Casino Royale (2006) - Rated 29 Oct 2016
80 51% The Sixth Sense (1999) - Rated 29 Oct 2016
75 25% Die Hard (1988) - Rated 29 Oct 2016