Dagger Dave

Recent Ratings
Check out Dagger Dave's...
85 57% | The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988) - Oct 01, 2020 |
87 70% | King Kong (2005) - Oct 01, 2020 |
90 83% | The Shape of Water (2017) - Oct 01, 2020 |
85 57% | West Side Story (1961) - Oct 01, 2020 |
90 83% | Casino Royale (2006) - Oct 01, 2020 |
70 18% | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Oct 01, 2020 |
90 83% | War for the Planet of the Apes (2017) - Oct 01, 2020 |
80 36% | Gone Girl (2014) - Oct 01, 2020 |
90 83% | Night of the Living Dead (1968) - Oct 01, 2020 |
85 57% | Up in the Air (2009) - Oct 01, 2020 |