DirkDiggler

dirkdiggler
Movie Buff - 467 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2010
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 57% The Artist (2011) - Rated 04 Mar 2012
90 90% Martha Marcy May Marlene (2011) - Rated 04 Mar 2012
93 93% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 18 Aug 2010
93 93% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 18 Aug 2010
100 99% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 18 Aug 2010
4% Avatar (2009) - Rated 18 Aug 2010
71 67% Bad Santa (2003) - Rated 18 Aug 2010
4% Beethoven (1992) - Rated 18 Aug 2010
60 49% Knocked Up (2007) - Rated 18 Aug 2010
75 74% Casino (1995) - Rated 18 Aug 2010