GuruMikee

gurumikee
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 23 Sep 2019
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 60% Ender's Game (2013) - Rated 23 Sep 2019
89 70% Falling Down (1993) - Rated 23 Sep 2019
89 70% Split (2017) - Rated 23 Sep 2019
92 85% Army of Darkness (1993) - Rated 23 Sep 2019
100 99% Juno (2007) - Rated 23 Sep 2019
90 78% The Bourne Identity (2002) - Rated 23 Sep 2019
86 48% Halloween H20: Twenty Years Later (1998) - Rated 23 Sep 2019
99 93% 30 Days of Night (2007) - Rated 23 Sep 2019
99 93% Mean Girls (2004) - Rated 23 Sep 2019
80 35% Black Hawk Down (2001) - Rated 23 Sep 2019