LadyDaydream

Recent Ratings
Check out LadyDaydream's...
85 72% | What's Up, Doc? (1972) - Dec 16, 2019 |
100 97% | Ivan's Childhood (1962) - Dec 16, 2019 |
75 44% | Romy and Michele's High School Reunion (1997) - Dec 16, 2019 |
80 61% | The Breakfast Club (1985) - Dec 16, 2019 |
71 36% | Clueless (1995) - Dec 16, 2019 |
97 91% | The Sound of Music (1965) - Dec 16, 2019 |
85 72% | Dan in Real Life (2007) - Dec 16, 2019 |
80 61% | Female Trouble (1974) - Dec 16, 2019 |
60 13% | An Education (2009) - Dec 16, 2019 |
91 80% | Schindler's List (1993) - Dec 16, 2019 |