NuMetalfan24

Recent Ratings
Check out NuMetalfan24's...
69 45% | The Forgotten (2004) - Jan 27, 2021
"Underrated film"
|
76 70% | Basic Instinct (1992) - Jan 27, 2021
"I really enjoyed this film, one of Micheal Douglas's best films, and probably Sharon Stone's best film."
|
86 95% | Scream 2 (1997) - Jan 27, 2021
"Loved this film, just as good as the first."
|
72 55% | Due Date (2010) - Jan 27, 2021
"Hilarious movie"
|
80 85% | Misery (1990) - Jan 27, 2021
"Great film, Kathy Bates puts on the best performance of her career."
|
62 25% | Crash (1996) - Jan 27, 2021
"Decent film"
|
60 15% | The Ring Two (2005) - Jan 27, 2021
"No a bad film, but it does get underserved hate, it's okay but not as good as the first."
|
67 35% | Bad Boys II (2003) - Jan 27, 2021
"Good follow up to the first"
|
58 5% | Road Trip (2000) - Jan 27, 2021
"Fun movie"
|
76 70% | Phone Booth (2003) - Jan 27, 2021
"Great and underrated film that not many talk about, one of Collin Farrell's best"
|