a.eskandari

aeskandari
Flick Fan - 91 Film Ratings
Member Since: 27 Jan 2023
Age: 36

more Recent Ratings

Check out a.eskandari's...

75 50% Enemy (2014) - Rated 25 Mar 2023
40 1% Infinity Pool (2023) - Rated 25 Mar 2023
75 50% Chaos Walking (2021) - Rated 25 Mar 2023
60 12% Memoria (2021) - Rated 25 Mar 2023
75 50% Crawl (2019) - Rated 25 Mar 2023
60 12% News of the World (2020) - Rated 25 Mar 2023
70 30% Without Remorse (2021) - Rated 25 Mar 2023
60 12% Those Who Wish Me Dead (2021) - Rated 25 Mar 2023
60 12% Mass (2021) - Rated 25 Mar 2023
80 72% Where the Crawdads Sing (2022) - Rated 25 Mar 2023