akajonnyrey

akajonnyrey
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 06 Nov 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 65% Independence Day (1996) - Rated 06 Nov 2017
98 78% Sing Street (2016) - Rated 06 Nov 2017
100 93% The Handmaiden (2016) - Rated 06 Nov 2017
100 93% Good Time (2017) - Rated 06 Nov 2017
80 12% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 06 Nov 2017
99 84% The Killing of a Sacred Deer (2017) - Rated 06 Nov 2017
88 40% The Town (2010) - Rated 06 Nov 2017
87 28% Spirited Away (2001) - Rated 06 Nov 2017
80 12% Drumline (2002) - Rated 06 Nov 2017
89 53% Rebel Without a Cause (1955) - Rated 06 Nov 2017