Alfa Mi

alfa_mi
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 20 Jun 2023
Location: Nikaia, athens, Greece

more Recent Ratings

84 41% Kneecap (2024) - Rated 03 Nov 2024
89 75% Anora (2024) - Rated 03 Nov 2024
86 63% Focus (2015) - Rated 11 Oct 2024
86 63% Where the Crawdads Sing (2022) - Rated 11 Oct 2024
86 63% La La Land (2016) - Rated 08 Oct 2024
95 92% Good Will Hunting (1997) - Rated 08 Oct 2024
76 13% La Haine (1995) - Rated 21 Sep 2024
92 80% Longlegs (2024) - Rated 12 Jul 2024
94 88% Ted Lasso (2020) - Rated 09 Jun 2024
2% Interstellar (2014) - Rated 05 Apr 2024