alganatay

Recent Ratings
Check out alganatay's...
25 3% | Intouchables (2011) - May 11, 2021 |
45 11% | Despicable Me 2 (2013) - May 11, 2021 |
100 84% | Wanted (2008) - May 11, 2021 |
100 84% | Die Hard 2 (1990) - May 11, 2021 |
60 30% | A Fish Called Wanda (1988) - May 11, 2021 |
70 42% | Batman & Robin (1997) - May 11, 2021 |
60 30% | Dead Poets Society (1989) - May 11, 2021 |
100 84% | Friends with Benefits (2011) - May 11, 2021 |
75 50% | Jurassic World (2015) - May 11, 2021 |
50 19% | The Notebook (2004) - May 11, 2021 |