anandtucker

anandtucker
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 22 Jun 2023
Location: london, UK

more Recent Ratings

Check out anandtucker's...

70 45% Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023) - Rated 22 Jun 2023
"Slightly diminishing returns with upping the ante from the first one. Too many meta verses. Becomes a meta nothing"
40 4% The Super Mario Bros. Movie (2023) - Rated 22 Jun 2023
"Competent."
80 87% The Knick (2014) - Rated 22 Jun 2023
80 87% Lightyear (2022) - Rated 22 Jun 2023
75 66% Mare of Easttown (2021) - Rated 22 Jun 2023
80 87% Vice (2018) - Rated 22 Jun 2023
70 45% Atypical (2017) - Rated 22 Jun 2023
65 29% Beef (2023) - Rated 22 Jun 2023
50 16% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 22 Jun 2023
50 16% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 22 Jun 2023