anilkucuko

anilkucuko
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 01 Oct 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 65% Barton Fink (1991) - Rated 17 Jan 2019
85 50% The Shining (1980) - Rated 17 Jan 2019
77 18% The Favourite (2018) - Rated 17 Jan 2019
78 22% BlacKkKlansman (2018) - Rated 17 Jan 2019
97 94% Burning (2018) - Rated 17 Jan 2019
73 11% Vice (2018) - Rated 17 Jan 2019
95 92% The Godfather (1972) - Rated 17 Jan 2019
83 38% L'ami de mon amie (1987) - Rated 17 Jan 2019
69 6% A Quiet Place (2018) - Rated 17 Jan 2019
85 50% The House That Jack Built (2018) - Rated 08 Jan 2019