armstrongd
Recent Ratings
Check out armstrongd's...
79 77% | Trash (2014) - Rated 22 Feb 2015 |
80 80% | Shark Tale (2004) - Rated 10 Feb 2015 |
77 73% | Now You See Me (2013) - Rated 10 Feb 2015 |
30 15% | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 10 Feb 2015 |
60 50% | The Sound of Music (1965) - Rated 10 Feb 2015 |
39 23% | Madagascar (2005) - Rated 10 Feb 2015 |
49 30% | The Curse of the Were-Rabbit (2005) - Rated 10 Feb 2015 |
90 96% | Boyhood (2014) - Rated 10 Feb 2015 |
60 50% | The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 10 Feb 2015 |
59 46% | Amistad (1997) - Rated 10 Feb 2015 |