Arvo

arvo
Movie Buff - 125 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2017
Location: Ashdod, HaDarom, Israel
Bio: או"ם שמום

more Recent Ratings

84 62% The Lighthouse (2019) - Rated 28 Feb 2020
90 96% Uncut Gems (2019) - Rated 28 Feb 2020
86 77% Rush (2013) - Rated 28 Feb 2020
85 70% Ford v Ferrari (2019) - Rated 28 Feb 2020
90 96% Parasite (2019) - Rated 28 Feb 2020
86 77% Knives Out (2019) - Rated 28 Feb 2020
90 96% 1917 (2019) - Rated 28 Feb 2020
85 70% 3:10 to Yuma (1957) - Rated 28 Feb 2020
85 70% Jojo Rabbit (2019) - Rated 28 Feb 2020
85 70% Futurama (1999) - Rated 23 Sep 2018