Berkkk99

berkkk99
Movie Buff - 175 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2018
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out Berkkk99's...

35 13% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 04 Dec 2018
30 8% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 04 Dec 2018
65 48% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 04 Dec 2018
40 18% Nocturnal Animals (2016) - Rated 04 Dec 2018
0% Resident Evil: Extinction (2007) - Rated 04 Dec 2018
60 38% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 04 Dec 2018
75 76% Inglourious Basterds (2009) - Rated 04 Dec 2018
0% Recep Ivedik (2008) - Rated 04 Dec 2018
45 22% Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Rated 04 Dec 2018
35 13% Alien: Covenant (2017) - Rated 04 Dec 2018